Beerlin

Часто, втомившись від метушливих трудових буднів, закриваєш очі і всією душею мрієш опинитися де-небудь подалі, в куточку гармонії, спокою і задоволення.

«Beerlin» – дивовижний збіг бездоганної задумки і вдалого виконання, місце серед шуму і суєти міських вулиць, де все – інтер'єр, кухня, атмосфера, кожна деталь – чудова, гармонійна і красива. Тут Вас завжди готові порадувати фірмовим пивом, звареним спеціально для нас на невеликій броварні.

У «Beerlin» готові Вас здивувати різноманітними сортами найсмачнішого німецького пива, неповторного чеського, добротного англійського і вишуканого бельгійського пива. Асортимент імпортного пива постійно оновлюється. Темне, світле, нефільтроване – все це є у нас.

Також «Beerlin» славиться своїми фірмовими настоянками. Хреновуха, шнапс, імбирна, на лафанте і дамська – наша гордість.

Кухня в наших закладах вище усіляких похвал – добротна і смачна. Найкращі німецькі сосиски, приготовані власноруч ковбаски, соковиті стейки. Страви для дружніх компаній з різноманітного м'яса і риби, салати, пивні закуски. Милим дамам ми готові запропонувати морепродукти і легкі десерти.

Ще одна особливість наших закладів – музей різноманітних предметів, пов'язаних з пивною тематикою. Наша гордість – пивні кухлі з усього світу, серед яких є по-справжньому раритетні зразки. Також у нас Ви зможете побачити ексклюзивні картини із сірників і різноманітні капелюхи з пивних фестивалів.

Всю цю привітну атмосферу доповнюють наші уважні фрау.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Свободи, 27

Адрес сайта:

www.beerlin.com.ua