Циферблат

Циферблат – це вільний простір. Саме вільний, тому що саме Циферблат став першим місцем, яке так ввічливо обізвали. Це було давно, і тепер нас уже 15 штук: в Україні, Росії, Англії, Словенії, відкривається Циферблат в Празі – і це, чесно кажучи, тільки початок.

Тепер і у нас, в Харкові, є Циферблат. Він знаходиться в самому серці нашого міста – прямо біля метро Пушкінська. У ньому є чудова кава (тільки арабіка, тільки La Marzocco ручної збірки), затишні дивани, таємна кімната (ріелтори говорять, що через неї – прямий вихід в Нарнію), книги, а головне – люди, які кожен день йдуть в Циферблат, щоб вас там зустріти. Ми порахували, що сумарно це становить 350 квадратних метрів радості.

У нас можна знайомитися з класними людьми, слухати концерти, лекції (а також – їх організовувати), у нас можна працювати або відпочивати, можна дивитися кіно, бачити виставки, читати книги, пити каву/чай і знаходити для себе відповіді. Все перераховане безкоштовно – тому що (і так, саме ми придумали цю систему) платять у нас тільки за час. Ми просто разом ділимо витрати на оренду приміщення, кава і чай, печиво, всі інші побутові штуки.

Адреса:

Україна, г. Харьков, вул.Пушкінська, 74