Fiori

FIORI FLOWER COMPANY  мережа квіткових бутіків преміум класу. Визнаний лідер національного флористичного бізнесу, чиї квіткові аранжування прикрашають самі блискучі весілля і значущі події в Україні.

Кожен квітковий букет, створений нашими флористами, ексклюзивний аксесуар або упакований подарунок передає унікальне послання, яке виходить від вашого серця для ваших близьких.

Саме цим ставленням  умінням вгадувати бажання клієнтів - компанія заслужила визнання на ринку і придбала відданих шанувальників і клієнтів.

FIORI сьогодні вже налічує три бутика в Києві, один у Харкові і один в Одесі, і це не межа.

Особлива гордість компанії  ексклюзивність асортименту і послуг. Асортимент ексклюзивних аксесуарів формується з кращих світових новинок найвідоміших виставок по декору.

Квіти в бутики доставляються за спецзамовленням літаком прямо з найбільшого квіткового аукціону Голландії. Тільки вчора вони були зрізані  і вже сьогодні в нашій вітрині.

У будь-який час року вона наповнена приголомшливими квітами: романтична гортензія, зворушливі мускари, божественні півонії, а також садові троянди, ранункулус, анемони. У нас є всі ваші улюблені квіти.

Адреса:

Україна, г. Харьков, вул.Культури, 3

Адрес сайта:

www.fiori.ua