Full Moose Pub

Ат-мос-фе-ра! Або навіть краще так: ат-Moose-фе-ра !!! Ось що ми даруємо вам, в першу чергу. Наші ціни демократичні, наші наміри благородні: створити в місті «своє» місце для цінителів хорошого пива, для любителів відпочити галасливою кампанією, для всіх, кому до душі приємна жива музика.

Приходьте! Ми почастуємо вас сортами кращого пива з усього світу! Ми нагодуємо вас від душі: в меню Full Moose Pub'а  апетитні баварські ковбаски, пікантні мексиканські начос, креветки за перевіреним іспанським рецептом і відмінна свина рулька  краса і гордість нашого шеф-кухаря. Як бачите, ми кулінарні космополіти і пивні інтернаціоналісти. Тільки одне викликає у нас почуття гострого екстремізму: якість. За якість їжі, напоїв і обслуговування ми будемо битися до останнього.

А атмосфера... Її створює добротний інтер'єр в дусі кращих європейських пабів, доброзичливий персонал «Ситого лося», ігротека по вівторках і неділях, коли кожен гість може пограти сам або в компанії приятелів у настільну гру, яка придивилась. Жива музика у вихідні  тільки live і тільки най-най: п'янкий джаз, заводний рок-н-рол, чесний старий добрий рок.

Адреса:

Україна, м.Харків, пр.Московський, 5 (по пров. Короленка)

Адрес сайта:

www.fullmoosepub.com