Обласне відділення ПАТ «Промінвестбанк»

ПАТ «Промінвестбанк» засновано в 1992 році і з моменту заснування він входить до групи найбільших банків України. На початку 2000-х років Банк вперше увійшов до списку 1000 найбільших банків світу. Англійський журнал «The Banker» (Financial Times) у 2003, 2004 та 2006 роках визнавав ПАТ «Промінвестбанк» Банком року в Україні. У 2010 році за результатами рейтингу ТОП-100 «Лідери бізнесу України – 10 років розвитку» – спільного проекту ТОВ «Українська інвестиційна газета» та агентства «Кредит-Рейтинг» – ПАТ «Промінвестбанк» увійшов до числа найважливіших для розвитку країни фінансових установ.
ПАТ «Промінвестбанк» – один з найбільших та найнадійніших кредиторів економіки України. За роки державної незалежності Банк вклав у розвиток економіки понад $70 млрд. кредитних ресурсів.
Основний акціонер Банку з 2009 року – Державна корпорація «Банк розвитку та зовнішньоекономічної діяльності (Внєшекономбанк)» (Росія), якій належить 99,7151% акцій (детальніше).

Протягом 2009 – 2010 років ПАТ «Промінвестбанк» пройшов шлях відновлення прибуткової діяльності.
ПАТ «Промінвестбанк» накопичено унікальний досвід співпраці з підприємствами всіх секторів економіки. Банк має експертизу в більшості галузей, що орієнтовані як на внутрішній, так і на міжнародний ринки.
ПАТ «Промінвестбанк» розвиває бізнес, фокусуючись на двох ключових клієнтських сегментах: великому бізнесі та роздрібних клієнтах. Для забезпечення конкурентних переваг на цих ринках Банк радикально модернізував технологічну основу бізнесу, інвестувавши значні кошти в IT, розробивши технологічний продуктовий ряд і запровадивши інноваційну модель роздрібного бізнесу.
 
ПАТ «Промінвестбанк» традиційно є провідним гравцем на ринку кредитування та обслуговування корпоративного сектору. Банк має розгалужену мережу відділень, об'єднаних в єдиний інформаційний простір на основі сучасних технологій.
 
Інноваційна модель роздрібного бізнесу базується на принципово новому підході до співпраці з Клієнтом і орієнтована на побудову довгострокових відносин.
Окрім профільної діяльності ПАТ «Промінвестбанк» є ініціатором і засновником двох гуманітарних освітніх проектів: Київського інституту банківської справи та Російсько-української гуманітарної гімназії.

Відділення та банкомати

Джерело: https://www.pib.ua