ПАТ «ПроКредитБанк»

ПроКредит Банк – це комерційний банк, метою якого є розвиток. Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. У нашій діяльності ми дотримуємося наступних основних принципів: ми цінуємо прозорість в нашому спілкуванні з клієнтами, ми не просуваємо споживче кредитування, ми намагаємося мінімізувати наш негативний вплив на навколишнє середовище і надаємо послуги, засновані як на розумінні ситуації кожного клієнта, так і на докладному фінансовому аналізі.

Пропонуючи послуги бізнес-клієнтам, ми орієнтуємося на малі та середні підприємства, оскільки ми переконані, що саме вони створюють робочі місця і вносять істотний внесок у розвиток економіки країни. Пропонуючи прості і доступні можливості для збережень та інші банківські послуги, а також інвестуючи істотні ресурси у фінансову освіту, ми прагнемо до просування культури заощаджень та формування фінансової відповідальності у населення.

Наші акціонери очікують на стабільну та довгострокову рентабельність інвестицій, але вони не зацікавлені в її короткостроковій максимізації. Ми робимо значний внесок у навчання та розвиток нашого персоналу, намагаючись створити й підтримувати сприятливу і ефективну робочу атмосферу, а також забезпечити привітне та професійне обслуговування наших клієнтів.

Відділення та банкомати

Джерело: http://www.procreditbank.com.ua