Style Avenue

Style Avenue  європейський ювелірний бренд, який впізнають по прекрасним колекціям модних прикрас.

Над створенням стильних аксесуарів працюють дизайнери і дизайнерські бюро з різних країн світу: вони створюють різноманітні, що запам'ятовуються, унікальні прикраси, які змінюють вигляд жінки, створюють її образ, підкреслюють настрій і роблять несхожою на інших. Кожна колекція  це ціла історія, яку можна розповідати годинами. За кожною стоїть своя легенда і свій символізм.

Основні принципи бренду  різноманіття і індивідуальність.

У колекціях Style Avenue знайдуться прикраси на будь-який смак і до будь-якого вбрання. Сережки і кільця, браслети і брошки, кольє і підвіски  все це створюється за допомогою різноманітних технік з традиційних і екзотичних ювелірних матеріалів. Золото і срібло, холодна і гаряча емаль, дорогоцінні, напівкоштовні і натуральні камені, каучук, шкіра, корал і перламутр  в руках майстрів вони перетворюються на справжні витвори мистецтва.

Перші роки історії бренду пов'язані з Прагою  містом-легендою, містом вікових традицій і туристичної романтики. Перший бутик Style Avenue відкрився тут в 1999 році і придбав величезну популярність у місцевих жителів і туристів. Сьогодні магазини Style Avenue працюють в 5 країнах. В Україні бренд з'явився всього рік тому, але його вже добре знають в Києві, Одесі та Ялті.

Фахівці Style Avenue завжди готові підказати, яким модним тенденціям відповідає прикраса, з якого приводу і з чим його краще носити. Чекаємо Вас!

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Сумська, 10. Торгово-офісний центр «AVE PLAZA», 1 поверх

Адрес сайта:

www.style-avenue.cz