Гастропаб ТЕТЧЕR

Наш гастропаб  космополіт, він з півоберта захоплює в кругосвітню кулінарну подорож по просторах Британської імперії, над якою ніколи не сідає сонце.

Створена прихильниками здорового способу життя їжа передбачає тільки найкращу продукцію та породжує тільки здорові думки.

Зауважте, в тих же так популярних зараз італійської та японської кухнях практично не має тямущих м'ясних страв, а в англійській  їх безліч.

Чікентіккамасала, ростбіфи... Але в першу чергу це, звичайно, стейки. І не якісь там стейки, а кращі стейки, приготовані на унікальному грилі і хоспері. А які з них виходять сендвічі з свіжоспеченими булочками!

Якби не сталося в ХІХ столітті Опіумних війн і не захопи британці Гонконг, навряд чи б в «ТЕТЧЕR» з'явився єдиний в Україні трьохкіловатнийвок, який дозволяє готувати хіти, запозичені з великої східної кухні.

А як дивовижні англійські пироги, йоркширський пудинг і, куди без неї, класична шотландська вівсянка!

Але традиції  перш за все, встигніть на п'ятигодинний чай, знаменитий fiveo'clocktea.

А потім можна допізна засидітися за келишком-другим доброго густого елю, а то й, чого гріха таїти, міцного ірландського віскі. Насолоджуючись вишуканою живою музикою в особливій атмосфері, наповненій тонким англійським гумором.

І ми щасливі, що народилися і виросли в Україні.

А щоб відчувати себе громадянином світу не обов'язково вчитися в Оксфорді, потрібно просто любити жити.

Адже життя не проходить десь за горизонтами, воно тут і зараз.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. 23 Серпня, 26

Адрес сайта:

www.tet4er.com.ua

Мы в Instagram

http://instagram.com...